O nas

Sklep Mularoom z odzieżą dziecięcą został stworzony z myślą o rodzicach najmłodszych oraz ich rodziacach i stanowi dopełnienie sklepu stacjonarnego w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 20.
W Mularoom specjalizujemy się w sprzedaży limitowanych serii ubrań dla dzieci bezpośrednio od polskich projektantów – Zombie Dash, Tuss, Piu di me, KaloszePoprosze i wielu innych.

Ubrania dla dzieci oferowane w naszym sklepie internetowym Mularoom to kolekcje wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także dostępne w najlepszych cenach. Odzież dziecięca w naszym sklepie pochodzi od takich producentów m.in. jak: Zombie Dash, Tuss, Piu di me czy KaloszePoprosze. W oferowanych przez nas ubraniach dla dzieci stawiamy głównie na jakość ich wykonania. Mularoom dokłada wszelkich starań, aby posiadać w ofercie liczne ubrania dla dzieci w każdym wieku zarówno chłopców i dziewczynek.

W naszym sklepie znajdziesz znajdziesz dla swojego dziecka ubrania na każdą okazję. Nasza oferta to ubrania sportowe oraz eleganckie, na co dzień i na wyjątkowe okazje. Ubrania dla dzieci są zaprojektowane w sposób zapewniający najwyższy komfort noszenia i ich eksploatacji bez ciągłych obaw o zniszczenia czy zabrudzenia trudne do usunięcia.

Mularoom Moda Dziecięca – Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.