Lista produktów producenta: Zoombie Dash

Zombie Dash jest marką Polską i firmą rodzinną. Projekty niezmiennie łączą zadziorność i ekspresję z wygodą. Pozwalają ich posiadaczom wyrażać siebie inaczej i w niekonwencjonalny sposób. Zarazem, produkty Zombie Dash dają się łączyć z każdym innych ubraniem i brandem. Dom, ulica, podwórko, plac zabaw, szkoła, boisko, lodowisko, siłownia… to naturalne środowisko marki.

Zombie Dash jest marką Polską i firmą rodzinną.


Projekt zrodził się, gdy w roku 2013 - Marta - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi bawiąc się z córkami opowiadała, że po odejściu z korporacji marzy o tym, by rozpocząć projektowanie i produkcję własnych ubranek dla dzieci.


Mając już nawet kilka gotowych projektów oraz mnóstwo pomysłów wciąż walczyła z myślami, jak i kiedy rozpocząć, czy to wszystko się uda, i co będzie jeśli ubranka się nie spodobają. Poza tym należało markę jakoś nazwać i stworzyć logo…


Pomysł przyszedł z najmniej oczekiwanej strony; wtedy właśnie 10-letnia Rozalka zaproponowała, że spodenki mogą się nazywać Zombie Dash, ponieważ mają żęby. A bohatera, logo Zombie Dash ona sama mamie narysuje.


Tak zrodziła się marka, a później firma jako działalność gospodarcza.


Początkowo Zombie Dash tworzyło wyłącznie dla dzieci. Autorka, początkowo spodenek, poszerzyła asortyment wzorów o bluzy, bluzki, sukienki, koszulki i czapki.


Po pewnym czasie, rodzice, głównie mamy najmłodszych klientów, które mocno wspierały markę, zachęciły twórców do rozszerzenia produktów o rozmiary dla dorosłych. Tak, bardzo chciały wypróbować ubrania…


Ten moment był kolejnym kamieniem milowym. Bez tamtego entuzjazmu wspaniałych mam, ich motywacji i zachęty nie byłoby w kolekcji ubrań dla dorosłych.


Przywiązując ogromną wagę do jakości ubrań produkują i pozostaną przy produkcji Made in Poland. Ich produkty szyte są w polskich szwalniach, z najwyższej jakości dzianin wyprodukowanych w krajowych dziewiarniach specjalnie na zamówienie Zombie Dash. Wszystkie projekty wychodzą spod ołówka Marty, każdy detal dopracowywany jest osobiście przez wspaniały zespół Zombie Dash.


Do dziś wiele wzorów wyróżnia się rozpoznawalnymi zębami. Wśród nich najpopularniejsze spodnie HUNGRY ONE oraz bluzy NICE TO EAT YOU.


Projekty niezmiennie łączą zadziorność i ekspresję z wygodą. Pozwalają ich posiadaczom wyrażać siebie inaczej i w niekonwencjonalny sposób. Zarazem, produkty Zombie Dash dają się łączyć z każdym innych ubraniem i brandem.


Dom, ulica, podwórko, plac zabaw, szkoła, boisko, lodowisko, siłownia… to naturalne środowisko marki.


„Jakość”, „zabawa”, „zadziorność”, „wygoda”, „relaks”, „sport”, „rodzina”, „wakacje”, „przyjaźń”, „relacje z innymi” ; to niektóre z synonimów i skojarzeń z produktami Zombie Dash.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów